Kõige kiuste jooksma!

Olin eile rivist väljas. Meie pere haigused on jõudnud minuni. Kolleeg naerab, et eks nii ongi, et ema jääb viimasena – enne seda on ju vaja kõigi teiste eest hoolt kanda. Igatahes, kuna ma tundsin end tohutult kehvalt, siis otsustasin hoopis välja sööma minna, nii et õhtusöögiks patustasin enam kui küll. Trenni jätsin vahele, ei jaksanud sugugi. Tänane algas samamoodi – enesetunne sant, söögiisu nagu hobusel – muudkui snäkiks ja sööks KÕIK ära, mis teele ette jääb. Hommikul imestasin, et vaatamata eilsele patustamisele, kaal langeb. Lausa vihale ajas(ajab siiani), et isutab täiega kõige järele, kõht on koguaeg tühi, aga tervis ei parane kuidagi. Nii ma siis otsustasingi õhtul, et olgu mul halb olla – kui miski tervise parandamisele kaasa ei aita, siis pole muud kui et LÄHEN JOOKSMA. Läksin ka. Väga lihtsalt läks see jooks. Tagasi tulles on tervis nii ja naa. Kõht on ikka tühi, ikka tahaks süüa KÕIKE. Ega ma eilse õhtusöögi ja tänase päeva puhul väga järge ka pole pidanud, patustatud on kõvasti, seda tunnistan.

Huvitav, kas on lugejate hulgas mõni teadjam inimene, kes ütleks, et kui tervis on sant, siis ehk on olemas mingeid toiduaineid, mida menüüs eelistada ja teised, mida sel perioodil täiesti välja jätta? Kas peaks rohkem smuutisid tarbima hoopiski?

Ma ei tea, mille järgi on toitumiskavas need spl, tk, tassid jms, sest minul need andmed grammidega kunagi ei ühti. Ja ikka veel mõtlen ma sellele, kui äge oleks, kui saaks isiklikke retsepte lisada, mille kalorsuse süsteem siis välja arvutaks.. mugavusetipp, ma tean! Teiseks tundub mulle vahepeal, et retseptid on poolikud kuidagi. Näiteks omlett singi ja tomatitega – valmistusjuhendis on ühes kohas järsku “lisa vett” ja ma alati mõtlen, et huvitav, kui palju vett sellises retseptis küll lisama peaks?

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s