Rõõmu-uudised!

Võtsin täna aega, et astuda kaalule ja mõõdulindiga töötada. Olen tänaseks Fitlapiga olnud kolm nädalat (täna on neljanda nädala esimene päev). Selle ajaga on olnud kõikumisi kaalus ka, aga tänase seisuga olen alla võtnud 4.6 kg ja 27.5 cm oma kehalt!! Mul on nii kahju, et mul mingit “enne” pilti ei saanud, et oleks hea tulevikus võrrelda.. Otsin kuskilt albumitest, ehk on ikka planeerimata kujul kogemata minust mõni selline pilt tehtud, mida hea kasutada. Igal juhul, ka ilma piltideta olen ma enda üle uhke! 27.5 cm tundub ulmeliselt palju numbrina ja ma kujutan vaid ette, millega see lõpeb, kui eesmärgi saavutanud olen. Igatahes lõpuks ometi hakkas ka kõhuümbermõõt kahanema – ja lausa 5 cm on kadunud ainuüksi sealt!

IMG_20170330_004708_576

Kui tihti Sina ennast kaalud? Ma alguses lubasin endale, et kord nädalas (igal teisipäeva hommikul) astun kaalule, et oleks üllatus suurem, aga ikka ei suuda ma ennast tagasi hoida ja mõnel varahommikul lipsan kiirelt üle kaalu, et ennast üllatada. Mõõtmised teen küll pigem kord nädalas, ilmselt seetõttu, et see võtab rohkem aega, kui kiirelt kaalule astumine.

Eile panin ennast kirja Maijooksule. Ajavõtuga 7km. Arvasin, et kui registreeritud ja makstud, siis pole ohtu, et motivatsioon ära kaob. Olgu nüüd treenitud nii, et see tehtud saab! Aprillist olen igapäevatööst vaba ja natuke rohkem oma aja peremees – siis saan end jälle treenima hakata, mis teeb mulle rõõmu, sest hommikujooks sobib mulle nii palju paremini kui õhtune. Minu eesmärgigraafik arvab, et 5. oktoobriks olen enda eesmärgi saavutanud – see oleks küll ilus sünnipäevakingitus mulle, sest 2. oktoobril on just üks juubel ootamas.

Muide, tegin endale ka instagrami, lihtsalt selleks, et ma enda sõpru ei tüütaks pidevate toitude ja trenni teemadega. Nii et, kui oled huvitatud tihedamini pildikujul sellest, kuidas minul läheb, siis saad seda siin jälgida: instagram.com/marge.blog

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s