Juhhei – tagasi rajal!

Ennekõike pean selle pealkirja all silmas jooksurada. Olin nüüd orienteeruvalt poolteist nädalat eemal jooksmisest ja tegin vaid (harva) tubast trenni. Lihtsalt hoidsin oma tervist. Küll aga ostsin vahepeal uued jooksujalanõud, et hoida motivatsiooni selleks ajaks, kui aeg jälle jooksma hakata.

20170709_185332

 

Kuna ma vahepeal registreerisin end Maijooksule ära, siis tundus arukas kohe taasjooksmise puhul esimest korda (selle peaaegu kuu jooksul) ära mõõta enda tavapärane jooksuring. Teen endiselt täieliku algaja jooksja programmi, kus olen 4. nädalal. See tähendab, et täna oli 8 min jooksu, 1 min kõndi (ja nii kolm korda) ning lõpetuseks veel 3 min jooksu. Kokku 27 min jooksu ja 3 min kõndi. Kilomeetrites näitas sõber Fitbit mu vasakul käes 4,25 km. Aprillist on plaan hakata last lasteaeda bussiga viima ja ise joostes tagasi tulema (umbes 6+ kilomeetrit teeb see, kui sohki mitte teha teid lõigates). Ehk isegi saab Maijooksuks joonele – hoian ikka Fitlapi Facebooki grupis silma peal sellel Maijooksu teemal. Kellelgi oli hea idee teha ühtsed särgid Fitlapi naistele, et siis saaks aimu, kui kellegi kõrval jooksed Maijooksul. Peaks ära tegema, mis arvate? Sellised Fitlapi helesinised..

Söömisega on nüüd viimasel ajal puhta kehvasti läinud. Vabariigi aastapäev ja pulm ja vastlad.. kohutav lausa! Positiivne on see, et kogu see hullumeelne nädal andis mulle juurde vaid 400g. Võtan homsest ennast jälle söömise osas ka kokku. Kui saaks enda kaalu ette selle number kuue, oh oleks tore see! Ja kui siis veel viie.. ei teagi, kuidas ennast siis premeerima peaks! Praegu on veel 7. Paistab, et ainus koht, kus seitse ei ole mu lemmiknumber, on kaalul.

Igaljuhul – on ülimalt hea tunne taas trenni teha ja jooksmas käia. Lausa lendasin mööda tänavat ja hetkekski ei olnud allaandmise tunnet. Mul polnud tegelikult plaanis jooksma minna, aga kell 21 leidsin end jooksuriietes uksest väljumas – praegu, keskööl siin blogi kirjutades, mõtlen taas, et kurja.. mulle meeldivad hommikused trennid ikka rohkem. Siis pole häda, et liialt energiat une ära rikub.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s