Mees kirjutab aka intervjuu abikaasaga

Mina võin ju rööprähkleja olla ning enda toitumis- ja trennisaagas hästi tunda, aga ma pole kunagi küsinud oma pereliikmetelt, kuidas nemad ennast selles tunnevad. Jah, nad toetavad mind, aga mis nad päriselt sellest kõigest arvavad. Viimane aeg seda teha!

1. Mis oli Sinu esimene mõte, kui Sulle teatasin, et hakkan toitumiskava järgima ja trenni tegema?

Esimene mõte oli, et ega Sa nüüd ainult tatart sööma ei hakka ja kas Sa muutud jälle peenikeseks pulgaks nagu eelmise dieediga.

2. Kuidas on minu eluviis ülejäänud pere mõjutanud? 

Meil on paika saanud korrapärane söömine (kindlad toidukorrad, mitmekesine toit, sobivad ajavahemikud). Ära on jäänud kõik “lihtlabased” toidud nagu pelmeenid potis, friikartulid ahjus.. igal toidul on päriselt maitse ja väärtus, mitte ei ole ainult kõhutäiteks. Minule andsid motivatsiooni ka jooksmas käia, sest kui Sina saad hakkama, siis mina ei saa ju olla laisk lohe seal kõrval. Isegi lapse esimene mõte hommikul vara on “Täna teeme trenni ka!” Lisaks on see kõik minu tervisele hästi mõjunud – mu enesetunne on parem regulaarselt ja mitmekesiselt toitudes ning ma ei uskunud kunagi, et võiksin oma astmaga niimoodi jooksmas käia.

3. Kas selle algatusega on perele kaasnenud ka midagi negatiivset?

Ei ole, ainult positiivset!

4. Mida arvad Fitlapi toitudest?

Mitmekülgne ja suured portsjonid. Nälga tundma ei pea!

5. Kuidas tunned end seoses minu avaliku blogimisega?

See on äge, et Sa blogi pead. Saan end ise ka kursis hoida sellega, millest rääkimiseks ehk aega väheseks jääb igapäevaelu kõrvalt. Ma näen, kuidas see Sind motiveerib ja elevile ajab.

Nii uskumatu kui see ka pole, siis minu mehe seniseks lemmiktoiduks on eilne täisterakuskuss lõhe ja avokaadoga – seal pole isegi sibulat ega küüslauku (loe: Kuidas saada 3 päevaga mees Fitlapi toite sööma..) ja off the record: ma ei olnud eelmise dieedi ajal pulk, ma pole seda kunagi olnud, aga kui võrdlusmoment on tugev, siis võib ju kõrvaltvaatajale selline mulje jääda tõesti.

Kui Sinul on minu abikaasale lisaküsimusi, mille peale mina ei tulnud, siis tulista julgelt kommentaarides ja luban, et saad oma vastused!

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s