Otseülekanne. MyFitness esitleb: NTC Day

Nagu korduvalt maininud olen, siis täna saab mind kohata Saku Suurhallis NTC treeningpäeval. Kuna ma esimest korda osalen, siis ega ma päris täpselt ei teagi, millesse ma end jälle mässinud olen. Seetõttu – iseenda jaoks, et mäletada emotsiooni ja ehk isegi järgmisel korral tagasi tulla, teen siin otseülekande. Siis saan tulevikus üle lugeda, kui hakkan järjekordselt osalemist kaaluma.

Minu Instagramis on võimalik asju ka videokujul näha, nii üleval nurgas minu storyboardil kui ka postitustena. Siin käin postitust täiendamas pärast iga enda läbitud treeningut, märgin kellaajaliselt, nii et kui Sa oled huvitatud taas lugema tulemisest, siis leiad hõlpsasti üles, kus viimasel korral lugemise lõpetasid. Loodan, et see postitus annab motivatsiooni ka teistel osalema tulla – kui mitte täna, siis järgmisel korral. Kuigi kuna üritus kestab kella 17ni, siis jõuad veel täna ka.

Plaanis on täna osaleda neljal erineval treeningul: Circuit Breaker, MyFit Body, Just Step It ja Zumba Ultimate Party. Mulle meeldib tantsida, seega minu meelest on ideaalne, et päev lõpeb mul just sedasorti rühmatreeningutega. Olgu öeldud ka, et ise ma MyFitnessi klient pole, kuna mitu korda nädalas sinna sõitmisele kuluks rohkem raha kui nende kuupaketile. Varasemalt olin nende andunud fänn. Ja oleks tänagi, kui poleks seda väikest AGA. Ma isegi eile kaalusin seda taasliitumist, sest tänasel sündmusel on liitumine TASUTA. Siis meenus taaskord see AGA. Kolima ma kahjuks pole enam valmis.

Kõige enam huvitab mind, palju ma täna samme saan. Kuna me osade Fitlapi naistega Fitbitis challengeid teeme, siis ma tahan näha, kas ma lõpuks ometi saan sinna esimese kolme sekka ennast. Lootust justkui peaks olema, kui ma terve päeva jalgel olen ja trenni teen. Seda enam, et tantsulisi trenne ka. Seega, kulla Enxula, küll ma Sulle järele jõuan!

Ja juba ma seisangi järjekorras, et endale käepael saada. Ja siis pole muud kui TÄISKÄIGUL EDASI!

Järgmine postituse täiendus juba kella 13 paiku, kui esimene trenn möödas – STAY TUNED!

12.33 Esimene trenn möödas ja ma olen elus! Kuigi see vist oli alles soojendus tänasele!?? Circuit Breakeri asemel otsustasin põhisaalis NTC Start Trainingul osaleda hoopis. Lootsin, et see annab õige fiilingu ja usun 102% praegu, et mul oli õigus! See oli samuti pigem tantsuline treening, mis tegi jõudu kogu kehale.

Siin on mõnus! Muusika on mõnus, energia on mõnus ja enese tunne on super! Kohtusin ka blogijaga marisjamaailm.ee, keda ma instagramis jälgin. Oli vahva äratundmisrõõm minu poolt ja kohmetus tema poolt. Mida ma sellest üritusest endast ja korralduslikust poolest arvan, saab lugeda kogu päeva lõpus! Järgmine täiendus juba kella 14 paiku.

14.00 MyFit Abs treening üle elatud! Kui keegi tahab tunda, kuidas lihased põlevad, siis soovitan. Pidid varsti algama MyFitnessis ka need treeningud, kui keegi neid külastab. Õppisin, et kõik mu kodused treeningud on efektiivsemad, kui nende tegemiseks kummilinti kasutada. Oh well, aga tänu siiatulekule on mul kummilint.

Nüüd on lõunapaus. Tegin kaerasepikuga singivõileibu kaasa ja hommikust laenasin ühe topsi PeoFeel jogurtit. Edasi, võitlejad!

16.17 Kolmandaks trenniks sai Just Step It asemel hoopis DeepWork. Kodus kui ma trenne vaatasin, siis tundus DeepWork ületamatu, aga siin olles mõtlesin mugavustsoonist välja astuda. Olen õnnelik, et seda tegin. Trenn oli mõnus ja higi lendas.

Praegu ma mõtlen, et järgmine kord tasuks ainuüksi Nike’i soodukate pärast siia tulla. Kui siin saaks kaardiga nende eest maksta, oleksin juba vaene. Igatahes.. Veel üks trenn jäänud. Päevakokkuvõte umbes kella 19 ajal! Pilte lisan kodus arvutisse jõudes, sest no telefoniga ma ei jaga välja lihtsalt seda süsteemi. Nõuandeid?

21.29 Päev on läbi. Olen jõudnud oma 20 400 sammuga koju, et nautida hilist õhtusööki. Viimane trenn oli zumba. Käsi südamel, see oli mu lemmik. Nimelt esiteks oli treeneriks see, kellega ma kunagi MyFitnessis oma päris esimeses trennis käisin. Teiseks oli seal üks laul, mida ma kuulasin valdavalt siis, kui elasin Itaalias (sealt pärineb nii palju ilusaid mälestusi ja emotsioone). Kolmandaks oli seal üks teine treener, kes sai minu iidoliks esimestest sammudest. Kui kunagi grupis oli juttu sellest, et kellel on mingeid iidoleid, kelle moodi nad tahaks olla. Siis noh, mina oleks suurima rõõmuga ühe MyFitnessi treeneri moodi küll. Nii särtsu täis, kaunis naine.

Eks ma olen väsinud ikka. See tähendab lihased on väsinud. Ise olen suhteliselt energiline. Ja uskumatu, aga vaatan seda viimast pilti ja (JÄLLE) tunnen end ilusana. Olgugi, et umbes 14 kilo raskemana, kui tahaksin olla. Igatahes, kuna keha tahab lebotada, siis mõtlesin, et kirjutan sündmusest ja selle korraldusest ja oma laiematest muljetest homme. Täna tahtsin siiski pildid lisada ja vähemalt viimasest trennist kirjutada. Siis teate kõik, et olen veel elus! (viidates Maire kommentaarile :D)

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s