Langus negatiivses võtmes

Kes minu tegemisi jälginud on, see teab, et olin vahepeal nädalakese Itaalias. Seal olles ei pidanud ma suurt kinni ei toitumiskavast ega regulaarsest treeningust. See oli tore, kuniks kestis. Aga see oli ka üks minu suurimaid vigu. Olles nüüd tagasi kodus, ei suuda ma ennast motiveerida jooksma minema. Mul läks neli päeva aega, et motiveerida end taas toitumiskava jälgima. Sedagi mööndustega (mis näevad välja nagu kaks tassi kohvi rohke piimaga, mis pole kuskilt laenatud). Jooksmist üritan enda jaoks atraktiivseks teha sellega, et käin tavapärasel rajal jalutamas. Äkki ühel hetkel tekib tuju joosta ka.

Positiivne on see, et Itaalia andis mulle juurde vaid 1.4 kg. Parem oleks, et need sama kiirelt kaoks ka.

Teisisõnu – langus on küll – motivatsiooni langus!

3 comments

  1. Äkki sind motiveerib see, et kui sa kohe jooksma ei hakka, siis üks pea 50aastane mutt jookseb sust Maijooksul mööda 😀 Teeme mingi virtuaalvõistluse treenimiseks?

    Meeldib

  2. See juba suur asi,et vähemalt mõtetes tagasi oled ja küll kõik muu ka toimima hakkab.Ja ausalt öeldes vaadates meie ilma on jooksuks motti tõesti raske leida.Aga ega kevad ka tulemata jää ja küll need päiksekiired su tagasi rajale meelitavad.

    Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s