Usinus viib sihile

Üleeile sai esimene tubliduse nädal täis. Kaalulangust 1.1 kg. Tegelikult tänaseks ainult 0.9 kg. Kaalunumber oli täna hommikul 72.4. Eile 71.5 – see käib tujude järgi ilmselt. Minu instagrami BIOs uuendan ma jooksvalt kaalunumbrit, kel tihedam huvi numbrimuutuse vastu. Hetkel olen leidnud, et mulle väga sobib igapäevane kaalumine.

Nädala jooksul ei kaldunud ma kordagi kavast kõrvale. Oma kavajärgse patukorra tegin Tartus HansaTallis ja Werneris kõike head süües. See andis mulle 800g juurde, mis järgmiseks päevaks sama täpselt kadunud oli. Mulle meeldib see võimalus, et kui ikka mitte midagi süüa kaasas pole, siis MIDAGI kavajärgset ikka poest leidub. Nii elasin ma üle laulupeo kui ka saksa sõbra külastuse, mis sisaldas Eestis reisimist ja parimate toidukohtade külastamist. Veel ägedam, et Eesti Rahva Muuseumis saab oma käega kamajooke teha – see aitas kavajärgimisele reisil kaasa küll! Aitäh, ERM!

Sellenädalane patukord saab olema sõbra 80ndate stiilis sünnipäeval. Piltide järgi tundub, et sel ajastul ei võtnud keegi kaalus juurde ehk läheb minul ka hästi.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s