Elu võimalikkusest smuutidega

Olen ühe blogipostituse võlgu. Iseendale ja oma järgijatele. Nimelt 17.-19.08 võtsin vastu väljakutse läbida Boost Yourselfi 3-päevane Detox kuur.

Õppisin seda, et väga raske on smuutikuuri teha, kui toidukordade vahele jääb 6-8 tundi. Aitas see, kui jooksvalt oli võimalus vahepala haarata. Pikem paus toidukordade vahel viis mu selleni, et olin täiesti alla andmas, mind isutas KÕIK. Aga tänu toredatele sõpradele ja nende usule minusse suutsin vastupidada ja saingi abi hoopis kookosest.  Siinkohal suur aitäh sellele ettevõttele, kes on otsustanud Kaubamajas tükeldatud puuvilju müüa. Halleluuja!

Ma (mingil kummalisel põhjusel) kartsin alguses suuremat sorti ainevahetuse elavnemist – et ma istun ainult tualetis või lausa vaevlen kõhulahtisuse käes. Aga ei. Tegelikkuses on hoopis vastupidi. Ilmselt see elavneb küll, kuhu need kilod muidu kadusid, aga lihtsalt teisel kujul, kui ma oodata oskasin. Erinevalt esimesest päevast ei olnud mul teisel päeval absoluutselt mingeid isusid. Käisime pere ja sõpradega Haapsalus tänavatoidufestivalil. Mul läheks vaja mitut kätt juurde, et lugeda kokku, mida ma sealt aasta tagasi oleksin ostnud. Aga seekord jalutasin ja nautisin seltskonda – ilma ühegi klõnksu või isuta. Kõik kulges tavapäraselt ja kõht oli kenasti täis. Näljatunnet kui sellist ma ei tundnud, vastupidi – pärast lõunasmuutit oli kõht veel nii täis, et õhtusmuuti tegin lihtsalt sellepärast, et saaks kolm smuutit joodud.

Kokkuvõtvalt, smuutikuurijärgselt oli enesetunne väga hea – kergem olla ja kohvist ei tundnud absoluutselt puudust. Siiski, tuleb nentida, et mulle meeldib kohvi maitse, seega selle tõin enda päevakavasse ikkagi tagasi. Mingit peavalu mina kurta ei saanud nagu mõned, kes kohvijoomise on pidanud jätma. Kaalun isegi kuklas pisut võimalust, et hakkaks iga kuu neid kolmepäevaseid kuure tegema, et kehal puhastuda lasta. Ei ole üldse halb mõte, ei ole.. Kaheksast retseptist oli neli sellist, mida ma võiksin päevast päeva juua, sest see maitseb imeliselt! Isegi kolleegid tulid lusikaga maitsma, et kas tõesti on hea ja kiitsid! Kaotasin kolme päevaga 2.2 kg ja ei, need ei tulnud kohe tagasi. Need on siiani kadunud. Tänaseks olen tellinud Boost Yourselfi näidispaki, et lisaks detox segule ka teisi proovida. Esialgne plaan on asendada iga päev vähemalt üks toidukord smuutiga. Ma lihtsalt igatsen seda kerget tunnet, mis mind neil päevil saatis! Mulle meeldis seda kuuri oma nahal üle elada, veenduda selle kasus ja kõrvalnähtudes. Ja no vaadake, need smuutid on liiga ilusad selleks, et mitte iga päev neil lubada enda elus osaliseks olla. 🙂

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s