“Peame magamistoa välja kolima..”

Sellise lausega üllatas mind eile abikaasa, kes oli paar viimast tundi tulevases lastetoas tegutsenud ja seintelt tapeeti maha kiskunud. Kui esialgne plaan oli, et teeme vannitoa korda ja siis lapse toa ja siis elutoa ja siis magamistoa ja siis köögi. Siis tänaseks on ainult ÜKS kindel plaan ja see on, et miski ei lähe planeeritult.

Kuniks me vannitoa pakkumist ootame (ja vahel tundub, et jäämegi ootama), siis mõtles mees, et seni võib ju rahus lapse toas nokitseda. Eile seal usinasti nokitsedes juhtus aga nii, et talle vaatas magamistuba vastu. Kahe toa vahesein on justkui papist, mille niisama lihtsalt võiks ümber lükata.

 

Selles toas, kus tapeet on, oli muidu meie magamistuba. OLI, sest selle nalja peale kolisime me kõik asjad “elutuppa” ja nii saamegi me elada “ühetoalises” majas hoopis. Ja nii palju siis magamistoa PIGEM viimaste hulgas tegemisena, ikka lähevad mõlemad põrandad korraga valamisele (mis tegelikult tunduski mulle vahepeal mõistlikum idee), mõlema seinad/laed tegemisele. Ja parim osa – kahe toa vahel asuv ahi väljalõhkumisele ja uue ehitamisele. Lisaks on magamistoa ühes seinas n-ö köögipliidi soojamüür ja kuna see pliit enam ammu ei tööta, tuleb see ka välja lõhkuda. Teisisõnu, magamistuppa jäävad vaid välisseinad. Loodetavasti, eks!

Kui keegi teab mõnda eraisikust nobenäpp-ehitajat, kes tahaks mõneks ajaks sisse kolida, et palga ja sooja söögi eest aidata see kõik ära teha, siis kontaktid on oodatud! 😁 Ja nagu ikka, kõik soovitused on teretulnud.

PS. Kõik, kes te kunagi renoveerinud olete mõnda vana maja, mis on teie suurimad üllatused olnud, mis algsed plaanid uppi keerasid?

2 thoughts on ““Peame magamistoa välja kolima..”

Add yours

 1. Tere! Nii tore on näha, et on veel “hullukesi” kes vanasse majja on kolinud!! Kõik see Teie algus on meile väga, väga tuttav 🙂
  Meie kolisime 2016 ja jagan ka meie kogemusi Sulle.
  Jaksu ja olete juba praegu tublid!
  Diana Handsmitt
  Leiad meie lood http://www.eluoluilu.ee

  Meeldib

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

Blog at WordPress.com.

Up ↑

%d bloggers like this: