Planeerija unelm*

* kõige parem märkmik (+SOODUSKOOD)

Mul on vajadus panna asju kalendrisse kirja. Suur osa minu asjadest on kirjas online kujul Google kalendris, aga ikka on mul harjumus panna olulisem kirja ka paberkujul kalendermärkmikusse. Vahe on selles, et online meeldetuletused tulevad siis, kui aeg juba käes, aga paberkujul on asjad mul alati silme ees (sest igavatel hetkedel koosolekutel ikka hakkan sirvima märkmikku :D)

Niisiis otsisin meeleheitlikult endale sobivat kalendrit. Selles pidi olema nädalaplaanis piisavalt ruumi, et sinna mahuks minu eraelu kõrvale veel ka õpetaja elu märkmed (see tähendab, et ruumi pidi olema ikka omajagu..). Lisaks, olles nii hull tsitaadi inimene nagu ma olen, pidi seal leiduma motiveerivaid tsitaate. Ja olles nüüd võtnud selle aasta eesmärgiks võimalikult palju raha säästa ja seejuures ka investeerida, tahtsin, et saaksin need asjad must-valgelt kirja panna. Ja lisaks tahtsin kirja panna enda 100 eesmärki siin elus, et need käiksid minuga alati kaasas ja saaksin motivatsiooniks need alati üle lugeda. Olin juba lootuse kaotanud, et sellist kalendermärkmikku ei ole olemas ühegi poe letil. AGA SIIS! Tegin aega parajaks Rahva Raamatus, kui silma jäi Success Planner 2019. Armusin esimesest leheküljest, aga kuna see hind oli nii krõbe, siis jäi see sel momendil poodi. Kaks päeva hiljem sain aru, et see ikka väga kripeldab hinges ja pidin selle ära ostma.

Nüüd, olles seda juba kaks nädalat kasutanud, olen veendunud, et see oli väga õige valik. Selles on parajalt ruumi, kamaluga motivatsiooni ja kõik vajalik selleks, et eesmärke seada ja sõnastada. Seejuures “sunnib” see sind oma aasta eesmärke kvartaalselt lahti planeerima ja kvartaalselt ka kokkuvõtteid tegema, kuidas sul nende plaanidega läinud on. Näiteks minu 1. kvartali finantsilised eesmärgid sel aastal on investeerida vähemalt 400 eurot (done deal, nii et selles olen juba sammuke ees, tuleks uus eesmärk seada) ning koguda meelerahufondi 500 eurot (almost done deal). Personaalseks eesmärgiks olen seadnud vähemalt kord kuus enda klassi õpilastega miskit tunnivälist ette võtta. Füüsilise keha eesmärk on kolm kilo kaotada ja NTD päeval osaleda (mis ühtlasi läheb ka emotsionaalse tasakaalu eesmärgistamise alla).

Ainus negatiivne asi, mida olen selle kohta kuulnud on see, et kalendermärkmik on inglise keelne – samas ei ole see minu jaoks isiklikult mingi probleem. Kuna mulle see kõik väga meeldib, mõtlesin, et äkki kuskil on veel mõni planeerija, kellel hea märkmik  selleks aastaks puudu. Nõnda jõudsime tegijatega kokkuleppele, et kõik, kes soovivad veel seda kalendermärkmikku osta, saavad kirjutada Succes Planner Calendar Facebooki või Instagrami oma soovi ja lisades juurde märksõna “margeblogi” on selle märkmiku hind 15 EUROT (täishind poes 26 eurot, soodushind poes 22.80)!

Pakkumine kehtib jaanuarikuu lõpuni! Palun! 😉

 

2 comments

  1. Oi, kuidas praegu soovin, et see postitus oleks tulnud reedel. Vaatasin samuti, et hind on krõbe, aga reedel tegin ikka südame kõvaks ja ostsin ära. 😃 Tõesti on super asi ja omaltki poolt väga soovitan (eriti neile, kellel on vaja eraelu ja tööalaseid märkmeid koos hoida – noor õpetaja siinpool! 😉).

    Liked by 1 person

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s